Montážní předpis pro bazény

Zde naleznete základní informace a podmínky o umístění a montáži bazénu.

Je-li to možné, pro bazény vybírejte nezastíněný pozemek orientovaný na jih nebo jihozápad, kde bude chráněn před větrem.

» více

 

Vyhloubená jáma pro vložení bazénu musí být větší než je půdorysný rozměr bazénu a to minimálně o 20 cm ze všech stran, jelikož bazén bude usazován již svařený v celku. Bude-li bazén svařován na místě, musí být vyhloubená jáma minimálně o 50 cm větší ze všech stran.

» více

 

Dno bazénu bude zabetonováno s důrazem na hladký povrch betonu, který je nutné udržet ve vodorovné poloze.

» více

 

Filtrační zařízení je možno umístit do sklepa, do garáže nejlépe nad terén pro jednoduchou obsluhu (vzdálenost mezi bazénem a filtračním zařízením by neměla přesahovat 15 m) nebo do šachty.

» více

 

Na zatvrdlou desku se položí polystyren o síle 5 cm extrudovaný.

» více

 

Rovné úseky stěn budujeme o síle 10 – 20 cm. Dodržení stejné šíře i v obloucích volíme při budování nadzemní podezdívky bazénu (obezděný bazén smí vyčnívat nad terén maximálně 30 cm – neplatí pro bazény kruhové).

» více

 

Pro napojení elektrických zařízení je nutno dodržet příslušná opatření. Zvláštní důraz je kladen na zabudování proudového chrániče v rozvodném zařízení, ze kterého je napojeno základní, přenosné či doplňkové elektrické vybavení bazénu.

» více

 

K usazení bazénu na betonovou desku je potřeba zajistit jeřáb nebo jinou těžkou techniku s dostatečně dlouhou hydraulickou rukou, popř. zajistit dostatečný počet osob k přenesení bazénu na místo, v tomto případě je zapotřebí dbát zvýšené opatrnosti aby nedošlo k poškození bazénu.

» více

 
 

Kontaktní formulář

Napište nám


Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Aktuality

Nová politika Kvality

28.08.2017 12:18:35

Stále zlepšujeme naše produkty, proto si dovolujeme představit novou politiku kvality ve společnosti CDPplast.

» více

 

Spolupracujeme

11.05.2017 8:22:56
Spolupracujeme

Nově spolupracujeme s firmou Green David

» více

 

Fotky

22.03.2015 13:00:30
Fotky

Nové fotografie k prohlédnutí.

» více